Haber #FATİH ÖZTÜRK GALATASARAY'DA

Narcos 

Sadık Üye
Yönetici
Kurucu
24 Temmuz 2020
1,920
2,608
383
427

Galatasaray Fatih Öztürk transferini açıkladı!

Galatasaray Kulübü, 33 yaşındaki kaleci Fatih Öztürk ile 2 yıllık sözleşme imzalandığını resmen açıkladı.

Galatasaray, Kasımpaşa ile yollarını ayıran tecrübeli kaleci Fatih Öztürk ile yapılan anlaşmayı KAP’a bildirdi. Sarı kırmızılı ekip, 2 yıllık anlaşma için yıllık 4 milyon TL maaş ödeneceğini duyurdu.

Fatih Öztürk’ün Türkiye’de kalitesini ispatlamış biri olduğunu ifade eden Albayrak, “Fatih Öztürk, Türkiye’de kendisini ispatlamış, kanıtlamış, bizim çok beğendiğimiz, çok takdir ettiğimiz bir kardeşimiz. Özellikle Akhisar’da göstermiş olduğu performans ve bize karşı kurtardığı penaltılarla kendisini ispat etti” diye konuştu.

Fatih Öztürk ile bir önceki sezon için temasların olduğunu; fakat transferin bu sene gerçekleştiğini dile getiren Abdurrahim Albayrak, “Geçen sene direkten döndü; ama bu sene kısmet oldu. Kulübünden müsaade isteyerek; serbest kalmasını, bize bir ücret talep etmeden vermelerini sağladı. Kasımpaşa Kulübü’ne ve başkanına çok teşekkür ediyorum. Fatih kardeşime de Galatasaray’da başarılı olmasını diliyorum. Hoş geldin, sefa geldin diyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

ThePunisher

Aktif Üye
Tanınan Üye
10 Ağustos 2020
167
64
28
Cok iyi kaleci ama konsantrasyon problemi var. Bir de yedek bekledikçe kötüler fatih muslera gelene kadar götürür gsyi

• Beğen
Tepkiler: Hades